Man patīk izmantot ikdienā #ChatGPT, #Copilot (tas, kas Bing) un vēl veselu virkni mākslīgā intelekta rīkus. Spēlējoties ar ChatGPT datiem, konstatēju, ka varu vietiem māklīgā intelekta rīkiem saprotam’\a veidā dot informāciju par manis uzdotajiem jautājumiem čatā un pie viena sniegt atbildes, ko deva ChatGPT4. Pats galvenais, dod arī modeli, ko no OpenAI lielo valodu modeļiem izmantoja atbildes sagatavošanai, kopā ar citu tehnisko informāciju.
Raksta rakstīšanas brīdī man ir bijušas 498 sarunas ChatGPT – #GPT3, #GPT3.5 un #GPT4 versijās. Lielākā daļa par programmēšanu (tāds kā programmēšanas palīgs) un otra daļa par rakstiem un to veidošanu.
Interesanti arī paskatīties kā no nelieliem naiviem jautājumiem ar daži atbilžu čatiem, tie ir izauguši līdz “uzsildītiem” un vairāku tūkstošu mini “sarunu” veidošanas ap kopēju tematu.
Tādēļ, ir plāns to visu izmantot savā labā – izmantot esošās sarunas, pēc to segmentēšanas pēc satura tematiem, jaunu modeļu un GPT veidošanai.
Koda paraugs no ChatGPT
Šis ir tikai neliels ievada raksts par mākslīgo intelektu un savu lielo valodu modeļu radīšanas/izstrādes, pilnveidošanu, lietošanu savos datoros un serveros kā arī veidojot “pakalpojumus” citiem.